Proizvodi u korpi
Trenutno nemate nijedan proizvod dodat u korpu.
02.06.2023
Poštovani, Mačak je počeo da nam uništava nameštaj. Inače nije agresivan, voli da se igra i da se mazi, ali je iz nekog razloga odlučio da iscepa platno na dnu kreveta i da se zavlači unutra. Ima tri grebalice, gomilu igračaka, kandžice mu uredno skraćujemo, sterilisan je odavno, ali nastavlja da cepa i ne znamo šta da radimo. Imate li neki savet?
Poštovana, Na našu žalost, macama je ponekad zanimljivije da nam uništavaju nameštaj nego da se igraju sa svojim igračkama. To je sve normalno za njih, ali nama nije zabavno. Imamo različita sredstva za odbijanje mačaka, navešću nekoliko: Anti-Scratch Spray firme Flamingo ( sprej protiv grebanja nameštaja ); Pet Behave Spray firma Beaphar ( protiv griženja, grebanja ); Stop Spray indoor Versele-Laga ( protiv grebanja, griženja ). Sprej se nanese na površinu i služi za odbijanje. Probajte nešto od toga, Srdačan pozdrav, Dr vet.med. Jelena Babić
Odgovorio/la: Dr vet.med. Jelena Babić
Obaveštenje o kolačićima
Sajt www.petrepublic.rs koristi kolačiće radi što boljeg iskustva naših posetilaca. Daljim korišćenjem sajta smatramo da ste saglasni sa našom politikom privatnosti i potvrđujete prihvatanje kolačića.
Kolačići omogućavaju da se sadržaj stranica prilagodi potrebama korisnika, pružajući na taj način unapređenu funkcionalnost i poboljšano korisničko iskustvo. Kolačići se mogu koristiti i za analizu korišćenja internet stranica, kao i u reklamne svrhe. Klikom na "Prihvatam" dajete saglasnost za korišćenje kolačića u svhe navedene ispod. Podešavanja kolačića možete promeniti u bilo kom trenutku.